Четвер, 18.04.2024, 13:51

Червоненський НВК "ЗОШ І - ІІ ступенів - дитячий садок"

Інформація про навчальні кабінети

Стан шкільного приміщення в основному відповідає державним санітарним правилам і нормам.

У закладі наявні кабінети початкових класів. Згідно Положенням про навчальні кабінети ЗНЗ класні кімнати розміщені на першому поверсі. У кожному кабінеті наявні програми, підручники, дидактичні та навчально-виховні матеріали. В класах наявні постійні експозиції:державна символіка, класний куточок, де записані права і обов’язки школярів, правила поведінки учнів, відображено життя колективу класу. Розміщенні експозиції змінного характеру: виставка кращих робіт класу, навчальні стенди, календар природи, плакати, наочні демонстраційні, додаткові матеріали.

В навчальному закладі наявні кабінети певних навчальних предметів, які оформленні відповідно до фінансових та матеріально-технічних можливостей закладу.

У школі наявний комп’ютерний клас. Комп’ютери використовуються окремими вчителями – предметниками  у викладанні навчальних дисциплін. Можливості комп’ютерної техніки  використовуються  в повній мірі педагогами школи. Шкільні комп’ютери підключені до інтернету.

Покликання школи – окрім отримання знань і формування певних навичок, навчити дитину бути здоровою. Саме такого принципу дотримується педколективу Червонянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, переконанням якого є те, що час навчання в школі є найсприятливішим для зміцнення здоров’я підростаючого покоління.

Саме в шкільний період відбувається інтенсивний розвиток, формування організму, який здатен чуйно реагувати як на фактори, що погіршують здоров’я, так і на ті, котрі оздоровлюють.

«  Квітень 2024  »